Online Baccarat Oyunlarına Nasıl Para Yatırılır ?

Online Baccarat Oyunlarına Nasıl Para Yatırılır? Online baccarat oyunlarında yer almak, bu oyunlara yatırım yapmak, yaptığınız yatırımlar karşılığında kazanç şansını yakalamak düşüncesinde iseniz, kullanabileceğiniz farklı seçenekler olduğunu bilmelisiniz. Ancak temel ilke, gerçek paralar ile oynanan oyunlarda yer almak amacıyla, bu sitelerin hesaplarına para yatırma zorunluluğunun bulunuyor olmasıdır. Para yatırma işlemleri konusunda tercih edeceğiniz yöntemler, tamamen sizin takdirinize bırakılmıştır. Sahip olduğunuz banka sistemini yani bankanın size vermiş olduğu EFT ya da havale sistemini kullanabilirsiniz. Cepbank seçeneği tanımlanmış ise, bu seçenek ile de hesaplarınıza para gönderebilirsiniz. Kredi kartı elde etmiş iseniz, kredi kartı ile para yatırma işlemini kabul eden sitelerde bulunmaktadır. Eğer kişisel bilgileri ortamda kullanmayı düşünmüyor iseniz, elektronik ön ödemeli kartlar arasında bulunan astropay, paykasa, ukash gibi bir karta sahip iseniz ya da elektronik cüzdan, elektronik hesap olarak tanımlanan ecopayz, TL nakit gibi bir sistem ile çalışıyor iseniz, bu kart ya da sistemler aracılığı ile de hesaplarınıza para yatırabilirsiniz.

Online Baccarat Oyunlarına En Az Ne Kadar Para Yatırılır?

Online baccarat oyunlarına en az ne kadar para yatırılır? Bu konuda belirleyici olan sizler değil, üyesi olduğunuz ya da üyesi olmayı düşündüğünüz online sitelerdir. Her biri kendi finansal kuralları dahilinde limitler belirlemektedir. Genelde karşınıza çıkacak limit anlayışının içerisinde, en az 10 Türk lirası, en az 10 dolar ve en az 10 euro şeklinde parasal değerler bulunmaktadır. Birkaç site daha yüksek bedeller ile hizmet vermekte olup, en az 100 Türk lirası ya da en az 150 Türk lirası civarında para yatırım işlemini talep etmektedir.

Online Baccarat Oyunlarına Gönderilen Paralar Ne Kadar Sürede Hesaba Geçer?

Online baccarat oyunlarına gönderilen paralar ne kadar sürede hesaba geçer? Elektronik sistemler ön ödemeli kartları kullanıyor iseniz, anında hesabınıza geçer. Ukash, astropay, TL nakit, ecopayz gibi sistemleri tercih edenlerin gönderdikleri paralar, anında hesabında görülecektir. Cep bank sistemini tercih ederseniz, bu süre yaklaşık olarak 20 dakika ile 60 dakika aralığında olacaktır. Banka havalesi seçeneğini tercih ederseniz, genelde karşılaşacağınız süre, minimum 5 dakika, maksimum 1 iş günü olacaktır.

Kategoriler: Bahis Bilgileri

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

*Lütfen yorumlarınızı saygı çerçevesinde yazınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmayacaktır.